Konya: 0 542 657 23 55 - İzmir: 0 542 657 23 76
bilgi@talasnakliyatambari.com
Telefon: 0 332 342 69 04 - 0 542 657 23 55
WhatsApp Mesaj

>> Firma Profili

TALAS NAKLİYAT; Konya - İzmir arası parsiyel yük taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Parça eşya taşıması yaparak nakliye maliyetlerini düşürüyor, sanayicimizin girdilerine destek sağlıyoruz.


Taşımacılık sektöründe zaman mefhumunun ne kadar önemli olduğunu biliyor, nakliyat taleplerine zamanında ve ekonomik çözümler sunuyoruz.


Konya merkezli olarak, 10 yıllık deneyimizle müşterilerimize uzman ekibimizle hizmet veriyoruz. Konya ambar firması olarak ürün ve malzemeleriniz ne olursa olsun her çeşit ürün ve malzeme için uygun araçlarımız mevcuttur.


Araçlarımız; Her gün Konya - İzmir güzergahında karşılıklı olarak yük nakliyesi yapmaktadır. Güzergahımız üzerinde il ve ilçelerden hem yük alıyor, hem de yük teslimatı yapıyoruz.


Nakliyesi yapılacak yük ve eşyalarınız için endişe etmeyin. Yük ve eşyalarınız adresinizden alınıp, gitmesi gereken adrese 1 gün içinde teslim edilecektir.


Taahhütlerini eksiksiz, sorunsuz ve zamanında yerine getirmek için gerekli araç, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız müşteri menuniyetini zirvede tutumaktadır. "Bir gün değil, her gün kaliteli hizmet" düsturundan asla taviz vermiyoruz.


yük ambarı, Konya izmir parça yük taşıma, Konya izmir parsiyel yük taşıma, Konya izmir ambar, Konya izmir nakliyat ambarı, konya izmir yük ambarı, konya izmir yük taşımacılığı, konya izmir ambar firması firmaları, konya izmir ambar telefonu telefonları, konya izmir ambar kargo, konya izmir ambar şirketi şirketleri, izmir karaman nakliyat ambarı, izmir niğde nakliyat ambarı, izmir nevşehir nakliyat ambarı, izmir Adana nakliyat ambarı, izmir Gaziantep nakliyat ambarı, izmir Aksaray nakliyat ambarı,

konya niğde nakliyat ambarı, konya nevşehir nakliyat ambarı, konya Adana nakliyat ambarı, konya Gaziantep nakliyat ambarı, konya Aksaray nakliyat ambarı